Професионални производител на нерѓосувачки челик цевки и цевки

Побара да

Добредојдовте на нашата компанија

за нас

ДМГ (Donghao Метал Group Limited),  како водечки производител на нерѓосувачки челик лесна цевки и цевки, е обезбедување на чувствувате цевки и цевки решенија за нашите бројни клиенти во различни индустрии во текот на изминатите 15 години. Со значителни инвестиции и постојана иновација, ние сега нудиме повеќе комплетна линија на производи, на поширок спектар на големини, и повеќе материјал оценки, вклучувајќи нерѓосувачки, никел и супер дуплекс material.Consistent со посложени производи, ДМГ работи сеопфатна тестирање објекти , со систем за управување со квалитет појавување да ги задоволат очекувањата на нашите клиенти. Вкупно пристап на квалитетот значи дека нашите производи се во согласност со највисоките меѓународни стандарди.

  • 123
  • gewaghaeaq
1 (6)
1 (1)
1 (2)
1 (3)
1 (4)
1 (5)

WhatsApp Онлајн Chat!